středa 12. června 2013

Waiting on Wednesday
Před pěti lety byla dvanáctiletá Wren Connollyová třikrát střelena do prsou. Po 178 minutách vstala z mrtvých jako resetka: silnější, rychlejší, odolnější a bez emocí. Čím déle jsou totiž reseti mrtví, tím méně v nich zůstává po oživení lidského. Wren 178 je nejnebezpečnější reset v Texaské republice. Nyní ve svých sedmnácti letech slouží v polovojenské jednotce společnosti KLEZ(Korporace pro lidskou evoluci a zalidnění).
Wren je jako zkušená bojovnice pověřena výcvikem nových resetů, ale její poslední nováček – Callum Reyes – je nejhorší, jakého kdy viděla. Callum byl oživen 22 minut po své smrti, a tak prakticky zůstal člověkem. Má příliš pomalé reflexy a nepatřičné otázky a jeho nikdy neuvadající úsměv vyvádí Wren z miry. Pořád však odpovídá za jeho výcvik. Když Callum odmítne splnit rozkaz, dostane Wren poslední šanci ho srovnat – jinak ho bude muset zlikvidovat. Wren dosud vždy uposlechla každý rozkaz a ví, že když se vzepře, bude také zlikvidována. Ale zároveň se nikdy necítila tak živá jako s Callumem…


Nedávno jsem na internetu narazila na tuhle knihu a velice mě zaujala anotace. Zníto hrozně fajn, tak bych si to ráda koupila.

2 komentáře:

  1. Jé, tuhle knihu vůbec neznám (stydím se), ale vypadá skvěle! Díky,dík!

    OdpovědětVymazat
  2. jsem úchylná na skladani knih v knihovne :D kazda kniha musi byt u sveho autora a vedle predchoziho dilu :) sup take se pochlub :)

    OdpovědětVymazat